Müşteri Destek: satis@caddeantika.com +90 535 375 08 73

Teslimat ve Kargo

Facebook

sideblock

Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?
Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz 2-4 iş günü içinde elinize ulaşır, ancak bu süre bazı ürünler için 5-10 iş gününe çıkabilmektedir.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Ürünlerimizi sadece Türkiye içerisine gönderebiliyoruz, yurtdışı ürün gönderimimiz yoktur.

Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?

1000 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli ödenmeyecektir.İade taleplerinizde ürün kusurlu ise yaptığınız gönderimlere ait bedeller tarafımızca karşılanır , beğenmediğinizden dolayı iade olursa sizin tarafınızdan karşılanır.

Siparişimin kargo takibini nasıl takip yapabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan ''Hesabım'' bölümüne tıklayarak açılan sayfada ''Siparişlerim'' bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu ''kargo linki'' bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza SMS yolu ile bilgilendirme gelmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Başka birisine hediye gönderebilir miyim ?

Sitemizden aldığınız ürünleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bunun için siparişinizi tamamlarken teslimat bilgilerini yazdığınız ekranda "Fatura Adresi" olarak kendi adresinizi, "Teslimat Adresi" kısmına ise hediye edeceğiniz kişinin adresini doldurmanız gerekmektedir. 

Copyright © 2011-2015 Cadde Antika