Müşteri Destek: satis@caddeantika.com +90 535 375 08 73

Facebook

sideblock

Son Blog Yazıları

Bit pazarından çıkan Türkiye

Bit pazarından çıkan Türkiye

Birinci Dünya Savaşı'nda Osmanlı Devleti ile ittifak yapan Almanların Türkiye'ye olan ilgileri, cumhuriyet döneminde de devam etti. Özellikle Anadolu'nun birçok bölgesindeki tarihi yapılarla ilgili ka..

Vintage , Retro , Antika Arasındaki Farklar

Vintage , Retro , Antika Arasındaki Farklar

Vintage ve Antika arasindaki fark onemlidir. Saticilar ve ozellikle alicilar tarafindan bilinmelidir. Bunun icin asagidaki bilgilerin alicilar icin bilincli alisverisi, saticilar icin de bilincli sati..

Canon A1 ve AE1 Özellikleri

Canon A1 ve AE1 Özellikleri

Canon A-1 ve AE-1 Özellikleri: 35mm Filmli SLR makinedir. 1976 yılında ilk piyasaya çıkmıştır. Dünyada en çok satılan Canon modelidir. Dünyada ilk defa, SLR makineler içinde bu makine..

Olimpia Park Flohmarkt (Bit Pazari) - Almanya

Olimpia Park Flohmarkt (Bit Pazari) - Almanya

Özellikle iyi havalarda Olimpia Park otoparkında cumartesi günleri erken saatte kurulan bit pazarında yok yok. Hararetle tavsiye ediyorum. Yağmurlu havalarda keyifli olmuyor. Üstelik tezgahlarda açılm..

Analog (Film) Dijital Fotoğraf Makineleri: Avantaj ve D...

Analog (Film) Dijital Fotoğraf Makineleri: Avantaj ve Dezavantajları

Teknolojinin baş döndürücü hızda gelişmesi başta elektronik ve iletişim sektörleri olmak üzere bir çok sektörün hızla gelişmesini ve yeni ürünler sunmasına neden oldu. Cep telefonları, bilgisayarlar, ..

Canon Analog Makineler Hakkında

Canon Analog Makineler Hakkında

İlk yılları 1930′lu yıllarda 35mm fotoğraf makineleri denince akla gelen iki marka vardı: Leica ve Contax. 1932 yılında tanıtılan Leica Model II ve 1933 yılında tanıtılan Contax Model I üst düzey k..

Copyright © 2011-2015 Cadde Antika